Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nawilżacze

Optymalna wilgotność powietrza jest bardzo ważna dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jeśli powietrze jest zbyt suche, nawilżacz poprawi jakość powietrza i zapewnieni zdrowe otoczenie.

Poziom wilgotności 40 - 60% jest zalecany jako optymalny w przestrzeni w której mieszkamy i pracujemy. Powietrze może stać się suche, zwłaszcza zimą. Kiedy korzystamy z centralnego ogrzewania, wilgotność powietrza w pomieszczeniu może często spaść poniżej 30%. Do pomiaru wilgotności powietrza możemy użyć higrometru (np Selina z Stadler Form). Typowe objawy wynikające z przebywania w suchym powietrzu obejmują suchość skóry i oczu, ból gardła, ból głowy oraz obniżenie koncentracji.

Do wyboru są cztery różne systemy nawilżania: parowe, ewaporacyjne, ultradźwiękowe i oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania. Stadler Form oferuje odpowiedni model produktu we wszystkich technologiach nawilżania. Nawilżacze powietrza Stadler Form zapewniają optymalną wilgotności powietrza, dzięki czemu czujesz się dobrze w zdrowym środowisku.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl