Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nawilżacze z funkcją oczyszczania

To urządzenie 2-w-1, które łączy w sobie nawilżacz i oczyszczacz powietrza. Jako nawilżacz zwiększa wilgotność powietrza w pomieszczeniu do przyjemnego poziomu. Oczyszczacz powietrza filtruje powietrze wyłapując z niego duże cząsteczki, pyłki i zanieczyszczenia.

Technologia nawilżania i oczyszczania działa poprzez zassanie suchego powietrza w pomieszczeniu i przekazanie go do tarcz obracających się w wodzie, tak aby suche powietrze absorbowało wilgoć. Zanieczyszczenia są następnie wyłapywane z powietrza - zatrzymują się na mokrych wirujących dyskach i wypłukiwane są w wodzie.

Nawilżacz powietrza wykorzystuje zasadę nawilżania ewaporacyjnego. W odróżnieniu od systemów, które wykorzystują kasety filtracyjne, płyty parownika nie muszą być wymieniane. Większość zanieczyszczeń powietrza jest zatrzymywana przez tarcze, więc muszą one być regularnie myte i czyszczone. Nawilżacz z funkcją oczyszczania powietrza Robert od Stadler Form zapewnia czyste powietrze o optymalnej wilgotności przez cały rok.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl