Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Termowentylatory

Termowentylatory zapewniają przyjemne ciepło, kiedy zmieniają się pory roku i centralne ogrzewanie nie zostało jeszcze włączone, a także w czasie mroźnych, zimowych temperatur. Nowoczesne ceramiczne elementy grzejne zapewniają szybkie grzanie i gwarantują maksimum bezpieczeństwa przed przegrzaniem.

Z wbudowanymi termostatami, termowentylatory Stadler Form włączają i wyłączają się lub dostosowują swoją prace do temperatury w pomieszczeniu (Paul) automatycznie aby utrzymywać wymaganą temperaturę. Gwarantuje to energooszczędne korzystanie z grzejnika i zapobiega niepotrzebnemu zużyciu energii. Tryb oscylacyjny, zastosowany w termowentylatorze Paul, rozprowadza ciepło równomiernie w pomieszczeniu.

Anna, Anna little, Max i Paul w pięknych kolorach i atrakcyjnym designie, wszystkie wnoszą trochę ciepła każdego dnia. Na swoim biurku, przed swoim ulubionym fotelem w salonie, w sypialni, oraz wszędzie tam, gdzie dzieje jest zimno. Termowentylatory od Stadler Form zapewniają ciepło w imponującym szwajcarskim designie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl